do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje
 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

Informujemy, że Klient będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.), który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, wypełniając formularz znajdujący się poniżej w terminie 14 dni.

W przypadku odstąpienia od umowy, zwrócimy Państwu wszystkie otrzymane płatności za dane zamówienie w formie przelewu na wskazany numer rachunku.

Do czasu potwierdzenia otrzymania przez nas rzeczy lub do czasu otrzymania dowodu jej odesłania, możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności.

Gdy klient otrzyma wiadomość zwrotną z informacją o przyjęciu i zaakceptowaniu odstąpienia od umowy, może odesłać towar na adres:

 

Megabay Sp. z o.o. ul. Wrotkowska 2, 20-469 Lublin

 

Informujemy również, że zwracany towar musi znajdować się w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu oraz nie może posiadać śladów użytkowania.

 

REKLAMACJE

 

W naszym sklepie jakość obsługi jest dla nas priorytetem, dlatego do każdego zamówienia staramy się podchodzić w sposób indywidualny, nawet po zakończeniu transakcji.

W związku z powyższym dajemy Państwu możliwość składania reklamacji poprzez wypełnienie poniższego formularza.

 

Jeżeli reklamowany towar został uszkodzony w transporcie, prosimy o przesłanie protokołu szkody spisanego w obecności kuriera oraz zdjęć uszkodzonych towarów na adres:

sklep@megabay.pl

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl